
Детски полилей PIKKI 1xE27/60W/230V сив
Детски полилеи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен полилей на кабел. Подходящ за хол, спалня и над трапезна маса. В комплекта е включен сменяем светлинен източник. Крушката е напълно димируема в rozmezí 10-100 %. Възможно е да се променя цветът на светлината от топла до студено бяла (2700 - 6500 K). Функция RGB - избор до 16 милиона цвята. Управление чрез приложението AigoSmart (за iOS и Android). Смартфонът с крушката се сдвоява чрез Bluetooth заедно с Wi-Fi. Съвместим с Amazon Alexa и Google Assistant.
| Видове детско осветление | Детски полилеи |
|---|---|
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Входяща мощност | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm |
| Тип | Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей |
| Функция | RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Series | NEORDIC Paulmann, LAVEA Paulmann, NEORDIC Paulmann, LAVEA Paulmann, NEORDIC Paulmann, LAVEA Paulmann, NEORDIC Paulmann, LAVEA Paulmann, NEORDIC Paulmann, LAVEA Paulmann, NEORDIC Paulmann, LAVEA Paulmann, NEORDIC Paulmann, LAVEA Paulmann, NEORDIC Paulmann, LAVEA Paulmann, NEORDIC Paulmann, LAVEA Paulmann, NEORDIC Paulmann, LAVEA Paulmann, NEORDIC Paulmann, LAVEA Paulmann, NEORDIC Paulmann, LAVEA Paulmann |
| Производител | Paulmann |

Детски полилеи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност

Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличност

Нощни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност

Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Детски полилеи
В наличност


Детски полилеи
В наличност


Детски настолни лампи
В наличност

Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличност


Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност


