
LED димируема подова лампа LED/28W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя NEDES, който имаме на склад на цена 247.00 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Превключвател върху кабела, Дистанционно управление/LED технолигия/Превключвател върху кабела, Дистанционно управление/LED технолигия/Превключвател върху кабела, Дистанционно управление/LED технолигия/Превключвател върху кабела, Дистанционно управление/LED технолигия/Превключвател върху кабела, Дистанционно управление/LED технолигия/Превключвател върху кабела, Дистанционно управление/LED технолигия/Превключвател върху кабела, Дистанционно управление/LED технолигия/Превключвател върху кабела, Дистанционно управление/LED технолигия/Превключвател върху кабела, Дистанционно управление/LED технолигия/Превключвател върху кабела, Дистанционно управление/LED технолигия/Превключвател върху кабела, Дистанционно управление/LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Еквивалент на класическата крушка | 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Series | LAMP Nedes, LAMP Nedes, LAMP Nedes, LAMP Nedes, LAMP Nedes, LAMP Nedes, LAMP Nedes, LAMP Nedes, LAMP Nedes, LAMP Nedes, LAMP Nedes, LAMP Nedes |
| Производител | NEDES |

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличностБезплатна доставка

Модерни, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Модерни, ориенталски
В наличност
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски
В наличност
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка

Модерни, с димер
В наличност
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, с димер
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ретро, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
С димер, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, с димер
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност