
Интелигентен външен стълб лампа стомана неръждаема стомана 50 см с Wi-Fi A60 - Sfera
Модерни, пластмаса
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна и практична настолна лампа. Осигурете си ярко и приятно осветление, което гарантира комфорт по време на работа. Премислена конструкция и минималистичен дизайн осигуряват лесен монтаж и управление. Лесна употреба и неограничени възможности за настройка благодарение на въртящия механизъм на шарнирите на рамото. Функционален сензорен контрол в предната част на лампата осигурява удобно регулиране на цвета и интензитета на светлината. Плавно регулиране на яркостта: 10% - 100%.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 7 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 450 lm |
| Тип | Настолна лампа |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 7 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 96 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Офис |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7 W |
| Series | TABLE LAMPS Brilagi, MONITOR FK technics, LGS Sinclair |
| Производител | Brilagi |

Модерни, пластмаса
В наличност
Модерни, метал, с димер
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, метал, с димер
В наличност

Модерни
В наличност
С димер
В наличност
Модерни, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, LED лампи

Модерни, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Ретро, модерни
В наличност
Модерни, метал, с димер
В наличност
LED лампи
За изпращане след 2 дни
Модерни

Модерни, метал, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
Модерни, метал, с димер
В наличност
Дърво
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

С осветление
В наличност

Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка