








Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бежово въртящо се кресло Dali – MOME
| Материал за фотьойли | Плат |
|---|---|
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Държава на произход | CN |
| Тип фотьойл | Тапициран |
| Ширина на подлакътниците | 70 cm |
| Височина на подлакътниците | 60 cm |
| Височина на облегалката | 24 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 50 cm |
| Дълбочина на седалката | 59 cm |
| Височина на седалката | 46.5 cm |
| Височина на крачетата | 23 cm |
| Функции | Без крачета/въртящ се/с подлакътници |
| Капацитет на тежестта | 150 kg |
| Тегло | 15.8 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Dali |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Бежов |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Тапицерски материал | Плат |
| Цвят | Бежов |
| Производител | MOME |

73×90×88 cм, плат
В наличност
78×80×73 cм, плат
В наличност
71×74×92 cм, плат
В наличност
Висока

С поставка за крака, плат

103×72×91 cм, плат
В наличност
Висока, ориенталски


Модерни, люлеещи се, ниска
За изпращане след 3 дни



76×108×89 cм, плат

Плат
В наличност
88×64×88 cм, wingback, модерни


112×73×87 cм, wingback, с поставка за крака
В наличност
Плат
В наличностБезплатна доставка

82×76×73 cм, плат
В наличност
Плат
В наличност
99×77×89 cм, плат

135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност