









Размери 98×220×105 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Зелен диван за ежедневно спане/сгъваем 220 cm Cocoone – Bobochic Paris
| Ширина: | 220 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 105 cм |
| Височина: | 98 cм |
| Функция на диваните | Конвертируеми |
|---|---|
| За всекидневно спане | Да |
| Материал на тапицерията | Плат |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Зелен |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Характеристика на тапицерията | Водоустойчив |
| Дебелина на матрака | 15 cm |
| Пълнеж на матрака | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 19 cm |
| Височина на подлакътниците | 69 cm |
| Височина на облегалката | 43 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 180 cm |
| Дълбочина на седалката | 56 cm |
| Височина на седалката | 55 cm |
| Височина на крачетата | 13 cm |
| Капацитет на тежестта | 270 kg |
| Тегло | 109 kg |
| Размер на дивана | Триместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Размери на мястото за спане | 160x200 |
| Пълнеж | Силиконови влакна/полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Cocoone |
| Ъгъл и форма | Равно |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | Сгъваем/за ежедневно спане |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивно дърво |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Tesla 2009 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Производител | Bobochic Paris |

96×214×97 cм, скандинавски, с място за съхранение
В наличност
80×215×105 cм, модерни, с място за съхранение
В наличност
90×230×105 cм, конвертируем, ниска

80×195×100 cм, конвертируем, ниска

87×250×105 cм, модерни, с място за съхранение
В наличност
85×208×81 cм, конвертируем, за всекидневно спане
В наличностБезплатна доставка
75×176×80 cм, скандинавски, конвертируем

85×208×81 cм, конвертируем, за всекидневно спане
В наличностБезплатна доставка
37×200×75 cм, рустик, скандинавски

70×244×102 cм, ниска

Модерни, плат, ниска
В наличност
95×160×92 cм, скандинавски, плат

80×218×102 cм, модерни, скандинавски
В наличност
86×247×107 cм, конвертируем, ниска

82×238×105 cм, с място за съхранение, конвертируем

160×160×105 cм, модерни, скандинавски

88×245×102 cм, скандинавски, с място за съхранение
В наличност
90×222×105 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
79×205×95 cм, модерни, скандинавски
В наличност
81×191×91 cм, конвертируем, от еко кожа

68×140×95 cм, скандинавски, конвертируем

80×215×103 cм, модерни, скандинавски
В наличност
86×240×100 cм, конвертируем, за всекидневно спане

Конвертируем, плат, ниска

84×175×100 cм, плат, ниска

83×145×98 cм, скандинавски, конвертируем

91×247×110 cм, модерни, конвертируем
В наличност
90×242×103 cм, модерни, скандинавски
В наличност
88×240×108 cм, модерни, скандинавски

68×212×100 cм, индустриални, ретро

70×206×95 cм, конвертируем, плат
В наличност
78×133×78 cм, конвертируем, за всекидневно спане
В наличност
195×213×127 cм, дърво, метален лист

Маса, диаметър
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност

130×160 cм, зима
В наличност
Диаметър
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

110×53×56 cм
В наличност
130×160 cм
В наличност

135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа, диаметър
В наличност
240×260 cм
В наличност

Стоящи дозатори за сапун
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Диаметър
В наличност