










Размери 80×280×139 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бежов ъглов диван Belair – Bobochic Paris
| Ширина: | 280 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 139 cм |
| Височина: | 80 cм |
| Материал на тапицерията | Плат |
|---|---|
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Бежов |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 20 cm |
| Височина на подлакътниците | 57 cm |
| Височина на облегалката | 28 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 240 cm |
| Дълбочина на седалката | 59 cm |
| Височина на седалката | 52 cm |
| Височина на крачетата | 5 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 108 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 93 cm |
| Капацитет на тежестта | 360 kg |
| Тегло | 73 kg |
| Размер на дивана | Четириместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR)/пружини/силиконови влакна |
| Серия | Belair |
| Ъгъл и форма | С лежанка/ляв ъгъл/променлив/десен ъгъл |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | ПДЧ/масивен бор |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 115000 martindale |
| Тапицерия | Austin 1 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Производител | Bobochic Paris |

91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни
В наличност
88×233×142 cм, плат, ниска

Ляв ъгъл, десен ъгъл, модерни
В наличност
80×230×170 cм, скандинавски, с място за съхранение

84×275×142 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Ляв ъгъл, десен ъгъл, модерни
В наличност
Модерни, с място за съхранение, висока
В наличност
Модерни
В наличност
70×294×185 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

С място за съхранение, с възглавници, регулируем
В наличност
Модерни, с място за съхранение, висока
В наличност
С място за съхранение, с възглавници, регулируем
В наличност
80×235×138 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
70×256×158 cм, ляв ъгъл, модерни
В наличност
95×282×153 cм, ретро, конвертируем
В наличност

68×250×147 cм, десен ъгъл, плат

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
С място за съхранение, плат, с възглавници
В наличност
С възглавници
В наличност
Модерни
В наличност
С място за съхранение
В наличност
Модерни
В наличност
С място за съхранение
В наличност
Модерни, с място за съхранение
В наличност
Модерни, с място за съхранение, регулируем
В наличност
Модерни, с място за съхранение, регулируем
В наличност
Модерни, двуместен, с възглавници
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, регулируем
В наличност

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност

198×130×192 cм
В наличност

300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност