










Размери 70×160×87 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Зелен шенилов диван 160 cm Celine – Bobochic Paris
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 87 cм |
| Височина: | 70 cм |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
|---|---|
| Цвят | Зелен |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 23 cm |
| Височина на подлакътниците | 65 cm |
| Височина на облегалката | 40 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 110 cm |
| Дълбочина на седалката | 60 cm |
| Височина на седалката | 42 cm |
| Височина на крачетата | 4 cm |
| Капацитет на тежестта | 180 kg |
| Тегло | 44 kg |
| Размер на дивана | Двуместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Пружини/полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Celine |
| Ъгъл и форма | Равно |
| Изисква сглобяване | Не |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 45000 martindale |
| Тапицерия | Rosario 467 |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Производител | Bobochic Paris |

С място за съхранение, конвертируем, ниска

90×215×112 cм, модерни, скандинавски
В наличност
79×160×72 cм, конвертируем, плат
В наличност
88×245×102 cм, скандинавски, плат

С място за съхранение, конвертируем, ниска
В наличност
82×238×105 cм, с място за съхранение, конвертируем

Ниска
В наличност
70×204×102 cм, ниска

90×242×103 cм, модерни, скандинавски
В наличност
С място за съхранение, конвертируем, ниска

79×205×95 cм, модерни, скандинавски
В наличност
90×230×105 cм, конвертируем, плат

76×175×90 cм, плат, ниска

Модерни, скандинавски, с място за съхранение

Ниска

70×206×95 cм, конвертируем, ниска

105×222×84 cм, с място за съхранение, конвертируем

90×168×88 cм, скандинавски, конвертируем

80×215×103 cм, скандинавски, конвертируем
В наличност
85×225×90 cм, конвертируем, плат

86×247×107 cм, конвертируем, ниска

83×255×168 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
80×195×100 cм, конвертируем, ниска
В наличност
Ниска

96×214×97 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
80×218×102 cм, скандинавски, с място за съхранение
В наличност
86×240×100 cм, конвертируем, за всекидневно спане

85×160×105 cм, скандинавски, конвертируем
В наличност
76×243×99 cм, плат, ниска

69×140×80 cм, плат, ниска

85×207×90 cм, конвертируем, плат

68×227×100 cм, кожа, ниска

Дърво, метален лист
В наличност
240×260 cм
В наличност
Маса
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Метал
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
130×160 cм
В наличност
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност


40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Метал
В наличност
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност

⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност