
15,25 €
29,83 лв.
Osram - LED осветително тяло за монтаж под шкаф BATTEN LED/20W/230V 123,4 cm
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Osram, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 490 lm, 490 lm, 490 lm, 490 lm, 490 lm, 490 lm, 490 lm, 490 lm, 490 lm, 490 lm, 490 lm, 490 lm |
| Тип | Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф |
| Функция | LED технолигия/Със сензор/Димируем, с димер, LED технолигия/Със сензор/Димируем, с димер, LED технолигия/Със сензор/Димируем, с димер, LED технолигия/Със сензор/Димируем, с димер, LED технолигия/Със сензор/Димируем, с димер, LED технолигия/Със сензор/Димируем, с димер, LED технолигия/Със сензор/Димируем, с димер, LED технолигия/Със сензор/Димируем, с димер, LED технолигия/Със сензор/Димируем, с димер, LED технолигия/Със сензор/Димируем, с димер, LED технолигия/Със сензор/Димируем, с димер, LED технолигия/Със сензор/Димируем, с димер |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W, 7,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Series | LINEAR Osram, LINEAR Osram, LINEAR Osram, LINEAR Osram, LINEAR Osram, LINEAR Osram, LINEAR Osram, LINEAR Osram, LINEAR Osram, LINEAR Osram, LINEAR Osram, LINEAR Osram |
| Производител | Osram |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, неутрални
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

