
Полилей Biliard-Черен-Диаметър: 35 См.
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Illumaxx, който имаме на склад на цена 111.16 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Дизайн | Индустриален |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл |
| Цвят | Черен |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 200 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 32000 lm |
| Тип | Индустриална лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 2210 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 200 W |
| Степен на механична устойчивост | IK08 |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 90 ° |
| Място | Гараж |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 200 W |
| Series | HIGHBAY Kobi, HIGHBAY Ledvance, RIO Kobi, HIGHBAY Aigostar, HIGHBAY Nedes, HB Sinclair, NINA Kobi, HIGHBAY V-Tac, HIGH BAY Illumaxx |
| Производител | Illumaxx |

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност


Модерни, дърво
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност
Модерни

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност

С димер
В наличностБезплатна доставка

Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличност

Стъкло, метал, дърво

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


Ключ за осветление, 230V
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност