
Средно твърд терморегулиращ матрак с пружини 180x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
180×200 cм, мемори пяна, HR пяна, с подвижен капак
734 € / 1435,58 лв.

Средно твърд терморегулиращ матрак с пружини 90x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
90×200 cм, мемори пяна, HR пяна, с подвижен капак
355 € / 694,32 лв.

Средно твърд терморегулиращ матрак с пружини 140x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
140×200 cм, мемори пяна, HR пяна, с подвижен капак
549 € / 1073,75 лв.
Средно твърд терморегулиращ матрак с пружини 180x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
Размери 180×200 cм
Избран вариант:Средно твърд терморегулиращ матрак с пружини 180x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
История на цените
- 30.04.2026 г. - 734 € / 1435,58 лв.
- 16.03.2026 г. - 526,12 € / 1029 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Матракът Memory Luna съчетава твърдата опора на джобните пружини с удобен слой от мемори и студена пяна от всяка страна. Резултатът е матрак, който се адаптира към всяка гънка на тялото с адаптивно зониране, осигурявайки стабилна опора и усъвършенствана вентилация. Върховният слой мемори пяна реагира на топлината и натиска на тялото, за да намали напрежението в раменете, гърба и бедрата. Нейният нежен антишоков ефект я прави идеална за предотвратяване на мехури и рани от натиск. Основният слой от мемори пяна осигурява необходимата твърдост и проветривост, за да гарантира дълготрайността на матрака. Клетъчните пружини осигуряват отлична опора на тялото. Благодарение на това, че всяка пружина реагира самостоятелно, тя осигурява по-добро разпределение на теглото и свежда до минимум предаването на движенията. Затова е идеален за двойки, които ще се радват на по-спокоен и комфортен сън. Страничните перфорации осигуряват по-добър въздушен поток, което значително увеличава възможностите му за проветряване. в комбинация с пружините матракът предотвратява образуването на вълна и мухъл и допринася за хигиенична и свежа среда за сън. Покритието на матрака е сваляемо и благодарение на съдържанието на сребро е хипоалергенно и антибактериално. Освен това терморегулиращите свойства спомагат за поддържането на постоянна телесна температура по време на сън. Той абсорбира излишната топлина и по този начин предотвратява прегряването и изпотяването. През студените месеци, от друга страна, предотвратява загубата на топлина. Матракът е произведен в Чешката република, опакован е във вакуумна опаковка и е сертифициран по OEKO-TEX®. Добре е да знаете: матракът се доставя във вакуумна опаковка, затова е важно да го разопаковате преди употреба и да го оставите да лежи върху гладка повърхност поне 24 часа. За да поддържате оптималното състояние на матрака, разопаковайте го в рамките на една седмица след получаването му и го въртете редовно. Размерите на матрака могат да варират в рамките на +/- 2 см.
Размери
| Ширина: | 180 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Пълнеж на матрака | HR пяна, Мемори пяна |
|---|---|
| Със сваляем калъф | Да |
| Медицински/ортопедични | Да |
| Твърдост | Средно твърд |
| Капацитет на тежестта | До 120 кг |
| Плътност на мемори пяната | 40 kg/m³ |
| Плътност на студената пяна | 33 kg/m³ |
| Държава на произход | CZ |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Матрак, подходящ за типа ламели | Подходящ за решетъчна летва |
| Метод за доставка на матраци | Навити на руло |
| Височина на ядрото на матрака | 12.5 cm |
| Плътност | 320 g/m² |
| Предназначение на матрак | За партньори |
| Поза за сън | Редуващ се/настрани/по гръб/по корем |
| Тегло | 34 kg |
| Размер | 180x200 |
| Дължина | 200 cm |
| Свойства на матрака | Зонален/антиалергични/терморегулиращ/със сменяем калъф |
| Тип матрак | С пружини |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Пълнеж | Джобни пружини/студена пяна/мемори пяна |
| Серия | Memory Luna |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Пране на 40 градуса |
| Цвят | Бял |
| Производител | Bonami Selection |
Подобни продукти

Средно твърд терморегулиращ матрак с пружини 90x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
90×200 cм, PUR пяна, с подвижен капак
В наличностБезплатна доставка
Матрак Аwа от Тед 21 см

Еднолицев матрак Favourite Nova от Тед 22 см

Матрак Аруба Покет от Нани 21 см
Висок (над 21 см)

Двустранен матрак , 180 x 200 cm Naturcare Aloe Vera - Moonia
180×200 cм, от пяна, Алое Вера
В наличностБезплатна доставка
Paradise Lavandula Memory Двулицев матрак
Среден (11-20 см), с 5 зони на комфорт

Paradise Silk Двулицев матрак
Среден (11-20 см), със 7 зони на комфорт

Матрак Favourite Nova Orthopedic от Тед 20 см
Мемори пяна, от пяна

Paradise Perla Memory Двулицев матрак
От пяна, среден (11-20 см)

Матрак Matterra от Тед 26 см

Еднолицев матрак Classic Bonnell от Paradise 22 см

Матрак Exclusive Hybrid Cool Gel от Sleepy 22 см
Мемори пяна, от пяна, HR пяна

Еднолицев матрак Ultimate Comfort от Sleepy 25 см
Мемори пяна

Матрак Vitalcare от isleep 23 см
Мемори пяна, от пяна, среден (11-20 см)

Еднолицев матрак Memo Body Line от Sleepy 23 см
Мемори пяна, от пяна, среден (11-20 см)

Матрак Ergonomico от Don Almohadon 18 см

Бял средно твърд матрак футон 180x200 cm Comfort Natural – Karup Design
180×200 cм, от пяна, PUR пяна
В наличност
Матрак Galaxy от isleep 30 см
От пяна

Матрак Корал от Латекс Екон 20 см
Латекс

Еднолицев матрак Диона от Paradise 22 см
Мемори пяна, от пяна

Матрак iSilver от Sleepy 22 см
Мемори пяна, от пяна, със 7 зони на комфорт

Матрак Infinity от isleep 30 см
От пяна, висок (над 21 см)

Двустранен матрак от средна/екстра твърда пяна, 90 x 200 cm Bamboo Eco Fresh - Moonia
90×200 cм, от пяна, медицински/ортопедични
В наличностБезплатна доставка
Матрак Paradiso by Pierre Cardin от Magniflex 27 см
Мемори пяна, от пяна, твърд

Матрак Силвър 7 зони от Блян 19 см
Медицински/ортопедични, висок (над 21 см), със 7 зони на комфорт

Матрак Стандарт 3D от Латекс Екон 20 см
Латекс, със 7 зони на комфорт

Матрак Silver Exclusive от Тед 19 см
С пружини

Матрак Virtuoso от Magniflex 30 см
Естествен материал

Матрак SilverPlus от isleep 24 см
От пяна

Двустранен терморегулиращ матрак от средна/мека пяна 90x200 cm Olympus Gel - Moonia
90×200 cм, от пяна, медицински/ортопедични
В наличностБезплатна доставка
Матрак Amber Mystique от Тед 25 см

Матрак Натура твърдост М от Латекс Екон 20 см
Латекс, естествен материал, висок (над 21 см)
Най-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа

Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Сушилня за дрехи Infinity Flex - Vileda
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Тъмна тоалетна седалка с лесно затваряне Wenge, 43 x 37 cm - Wenko
Класически
В наличност
Бамбуков кош за пране в естествен цвят 78 л Bamboo – Compactor
60×30×40 cм, бамбук, квадратна
В наличност
Дървен органайзер за подправки York – Metaltex
Рафт, метал, дърво
В наличност









