
Средно твърд матрак с пяна 180x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
180×200 cм, HR пяна, медицински/ортопедични, твърд
-15 %594,97 € / 1163,66 лв.
699,96 € / 1369 лв.

Средно твърд матрак с пяна 90x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
90×200 cм, HR пяна, медицински/ортопедични, твърд
-20 %371 € / 725,61 лв.
464,76 € / 908,99 лв.

Средно твърд матрак с пяна 160x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
160×200 cм, HR пяна, медицински/ортопедични, средно твърд
-20 %535 € / 1046,37 лв.
669,28 € / 1309 лв.

Средно твърд матрак с пяна 140x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
140×200 cм, HR пяна, медицински/ортопедични, твърд
-20 %498 € / 974 лв.
623,26 € / 1218,99 лв.

Средно твърд матрак с пяна 200x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
200×200 cм, HR пяна, медицински/ортопедични, средно твърд
-20 %639 € / 1249,78 лв.
797,1 € / 1558,99 лв.
Средно твърд матрак с пяна 90x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
Размери 90×200 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 371 € / 725,61 лв.
История на цените
- 25.04.2026 г. - 371 € / 725,61 лв.
- 15.04.2026 г. - 371 € / 725,61 лв.
- 24.03.2026 г. - 464,76 € / 908,99 лв.
- 19.03.2026 г. - 395,05 € / 772,65 лв.
- 16.03.2026 г. - 464,76 € / 908,99 лв.
- 6.03.2026 г. - 395,05 € / 772,65 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Матракът Zen Komfort е проектиран така, че да съчетава превъзходна опора с максимален комфорт. Благодарение на трислойното си ядро той ще задоволи нуждите както на спящите с по-висока, така и на спящите с по-ниска твърдост. Долният слой на матрака се състои от здрава HR (студена) пяна с по-висока твърдост, която е предназначена за тегловата категория 85-130 кг и осигурява твърда и стабилна опора. Вторият слой предлага отлична дишаемост и еластичност със средно мек комфорт за хората с тегло от 60 до 85 кг, благодарение на меката HR пяна с отворена клетъчна структура. Горният слой е изработен от специална пяна Latfoam с висока плътност от 60 kg/m³, която наподобява свойствата на латексовата пяна, но с по-висока дишаемост и по-дълга издръжливост. Освен това тя предлага отлични ортопедични свойства и е нежна към тялото. Матракът е поместен в дишащ калъф с висока гравитация, който осигурява още по-добро отвеждане на влагата. Благодарение на съдържанието на сребро в тъканта, калъфът е естествено антибактериален, което го прави идеален дори за хора с алергии. Добре е да знаете: Матракът се доставя опакован във вакуум, затова е важно да го разопаковате преди употреба и да го оставите да лежи на гладка повърхност поне 24 часа. За да се запази матракът в оптимално състояние, той трябва да се разопакова в рамките на една седмица след получаването му и да се върти редовно. Размерите на матрака могат да варират в рамките на +/- 2 см.
Размери
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Пълнеж на матрака | HR пяна |
|---|---|
| Медицински/ортопедични | Да |
| Твърдост | Твърд, Средно мек |
| Капацитет на тежестта | До 120 кг, 121-130 кг |
| Плътност на hd пяната | 60 kg/m³ |
| Плътност на студената пяна | 33 kg/m³ |
| Държава на произход | CZ |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Матрак, подходящ за типа ламели | Подходящ за регулируема ламела/подходящ за решетъчна летва/подходящ за фиксирана ламела |
| Метод за доставка на матраци | Навити на руло |
| Височина на ядрото на матрака | 3 cm |
| Плътност | 320 g/m² |
| Поза за сън | Редуващ се/по гръб/настрани/по корем |
| Тегло | 15 kg |
| Размер | 90x200 |
| Дължина | 200 cm |
| Свойства на матрака | Антиалергични/със сменяем калъф/зонален |
| Тип матрак | Пяна |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Пълнеж | Студена пяна/HD пяна |
| Серия | Zen Comfort |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Пране на 40 градуса |
| Цвят | Сив/бял |
| Производител | Bonami Selection |
Подобни продукти

Матрак Silver Care Memory от Paradise 22 см
От пяна, HR пяна

Матрак Majesty от Paradise 28 см
Мемори пяна, от пяна

Матрак Dreamer от Sleepy 21 см
Мемори пяна, от пяна, Алое Вера

Еднолицев матрак Perla от Paradise 20 см
От пяна, медицински/ортопедични

Paradise Bellevue Двулицев матрак
От пяна, мек, среден (11-20 см)

Матрак iSenso от Paradise 24 см
Мемори пяна, от пяна

Матрак Модена от Нани 24 см

Paradise Silver Care Memory Двулицев матрак
От пяна, среден (11-20 см)

Еднолицев матрак Диона от Paradise 22 см
Мемори пяна, от пяна

Paradise Enova Двулицев матрак
От пяна, с подвижен капак, среден (11-20 см)

Матрак King Line Cool Memory от Нани 30 см

Paradise Silver Hybrid Двулицев матрак
Мек, среден (11-20 см), средно мек

Двустранен матрак от средна/екстра твърда пяна , 140 x 200 cm Premium Original Care - Moonia
140×200 cм, от пяна, медицински/ортопедични
В наличностБезплатна доставка
Еднолицев матрак Каспия Покет от Нани 20 см

Матрак Siana Silver от Paradise 28 см
Мемори пяна, от пяна, със 7 зони на комфорт

Paradise Millenium Двулицев матрак
Мек, висок (над 21 см), със 7 зони на комфорт

Матрак Дрийм Комфорт от Блян 20 см

Матрак Cell Active от Paradise 24 см
Мемори пяна, от пяна

Двустранен матрак от средна/екстра твърда пяна, 90 x 200 cm Bamboo Eco Fresh - Moonia
90×200 cм, от пяна, медицински/ортопедични
В наличностБезплатна доставка
Еднолицев матрак Дипломат от Paradise 25 см

Матрак Enova от Paradise 25 см

Матрак OrtoRelax от isleep 20 см
Мемори пяна, от пяна, среден (11-20 см)

Средно твърд с пяна матрак 180x200 cm Premium Hotel Edition – Moonia
180×200 cм, от пяна, средно твърд
В наличностБезплатна доставка
Матрак Exclusive Hybrid от Sleepy 22 см
Мемори пяна, от пяна, HR пяна

Тъмносив матрак за футон 70x190 cm Bed in a Bag Dark Grey - Karup Design
70×190 cм, мек
В наличност
Матрак iSilver от Sleepy 22 см
Мемори пяна, от пяна, със 7 зони на комфорт

Еднолицев матрак Classic Bonnell от Paradise 22 см

Paradise Gala Memory Двулицев матрак
Мек, среден (11-20 см), средно мек

Матрак Бахама Мемори Duo Lux от Нани 28 см
Мемори пяна, от пяна

Матрак Admiral от Paradise 23 см
Мемори пяна

Еднолицев матрак Pocket Royal от Sleepy 22 см

Еднолицев матрак Victoria от Sleepy 18 см
От пяна
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност









