



Размери 70×120 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черен/кремав килим за баня 70x120 cm Flor Extrana – Foutastic
| Ширина: | 70 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 120 cм |
| Асортимент от килими за баня | Килими за баня |
|---|---|
| Комплекти килимчета за баня | Парче-дрехи |
| Структура на материала | Мека/гъвкава |
| Държава на произход | TR |
| Материал | Текстил |
| Плътност | 1 cm |
| Форма | Друг |
| Тегло | 0.6 kg |
| Дължина | 120 cm |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Серия | Flor Extrana |
| Модел | На цветя |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | Против подхлъзване |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Черен/кремав |
| Material | Текстил |
| Производител | Foutastic |

45×45 cм, парче-дрехи
В наличност
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
36×71 cм

60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

Килими за баня, парче-дрехи
В наличност
45×45 cм, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
50×80 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Килими за баня, комплекти
В наличност
40×60 cм, килими за баня, парче-дрехи

60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Килими за баня, парче-дрехи
В наличност
52×83 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
50×80 cм, комплекти, квадратен
В наличност
45×45 cм, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, парче-дрехи

60×100 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
40×60 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
⌀ 100 cм, килими за баня

60×100 cм, килими за баня, комплекти

Килими за баня, парче-дрехи
В наличност
45×45 cм, парче-дрехи
В наличност
Килими за баня, памук, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност