



Размери 40×46×46 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Масичката за кафе Elmer от Bloomingville впечатлява с елегантния си дизайн. Тя е с масивна цилиндрична основа и плот с органична, неправилна форма. Изработена е от MDF материал и има фурнирована повърхност с красива дървесна текстура и матово покритие. За стабилност и защита на пода масата е оборудвана с дискретни крачета.
| Ширина: | 46 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 46 cм |
| Височина: | 40 cм |
| Материал | Ламинат |
|---|---|
| Цвят | Кафяв |
| Държава на произход | CN |
| Форма | Друг |
| Капацитет на тежестта | 20 kg |
| Тегло | 3.28 kg |
| Дължина | 46 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Серия | Elmer |
| Изисква сглобяване | Не |
| Дизайн | Бохо |
| Качество | Premium |
| Обработка на повърхността | Фурнир |
| Материал на конструкцията | МДФ/масив ела |
| Специфичен материал за плота на масата | МДФ/масивна ела |
| Материал на масата | МДФ |
| Производител | Bloomingville |

42×45×45 cм, квадратен, модерни
Безплатна доставка
34 cм, ⌀ 43 cм, кръгла, скандинавски
В наличност
48 cм, ⌀ 45 cм, кръгла, от дъб
Безплатна доставка
Кръгла, от дъб
В наличностБезплатна доставка
50 cм, ⌀ 50 cм, модерни, мрамор

53 cм, ⌀ 50 cм, рустик, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Кръгла, от дъб
В наличност
50 cм, ⌀ 30 cм, кръгла
В наличност
40 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, от дъб
В наличност
38×37×37 cм, от дъб, с място за съхранение
В наличност
40×35×35 cм, квадратен, от дъб
В наличност
46 cм, ⌀ 35 cм, рустик
Безплатна доставка
32 cм, ⌀ 40 cм, кръгла
В наличност
44 cм, ⌀ 37 cм, кръгла, стъкло
Безплатна доставка
Метал

34×52×52 cм, модерни

40 cм, ⌀ 30 cм, кръгла, рустик

37 cм, ⌀ 30 cм, кръгла, дърво
В наличност
34 cм, ⌀ 52 cм, модерни

46 cм, ⌀ 35 cм, модерни, метал

75 cм, ⌀ 120 cм, скандинавски
В наличност
55 cм, ⌀ 50 cм, от дъб, скандинавски
В наличност
36 cм, ⌀ 25 cм, кръгла, модерни

42 cм, ⌀ 40 cм, модерни, стъкло

38 cм, ⌀ 60 cм, модерни, метал
Безплатна доставка
57×40×30 cм, модерни, от дъб

42×40×40 cм, квадратен, от дъб
В наличност

80×28×90 cм, модерни, метал

40 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, метал

50 cм, ⌀ 45 cм, кръгла, модерни

Кръгла, дърво
Безплатна доставка
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност
Метал
В наличност


15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност