








Размери 160×230 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Всеки килим от колекцията Morphic е вдъхновен от красотата на органичните форми, което им позволява да допълват интериора с естествена елегантност. Килимите са изработени от 100% небоядисана британска вълна и се предлагат в два естествени нюанса - сиво и светлосиво. Именно монохромната палитра прави килимите непреходни и минималистични, като придава изискана простота и хармония на всеки интериор. Добре е да знаете: килимите са подходящи за използване с подово отопление
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Държава на произход | PL |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Височина на купчината | 9 mm |
| Плътност | 1593 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 10.7 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Комбиниран |
| Серия | Morphic |
| Модел | Геометричен/структуриран |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте само мястото/почиствайте редовно с прахосмукачка/само професионално почистване/избършете с влажна кърпа/обръщайте килима от време на време, за да изравните износването |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Цвят | Светлосив |
| Производител | Agnella |

160×230 cм, килими за дома, среден косъм

120×170 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
70×150 cм, пътеки, модерни

160×230 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
От полипропилен, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 160 cм, скандинавски, кръгла
В наличност
⌀ 160 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 160 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
140×200 cм, скандинавски, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, модерни, килими за дома

⌀ 160 cм, модерни, килими за дома

120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
80×160 cм, скандинавски, килими за дома

80×150 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
200×290 cм, от полипропилен, скандинавски
В наличност
⌀ 120 cм, скандинавски, кръгла

200×300 cм, килими за дома, естествен

120×160 cм, килими за дома, естествен

120×170 cм, скандинавски, килими за дома

120×170 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
⌀ 160 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
70×200 cм, пътеки, скандинавски

80×300 cм, пътеки, килими за дома

80×150 cм, скандинавски, килими за дома

67×125 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
70×180 cм, пътеки, модерни

70×200 cм, пътеки, скандинавски

200×290 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
140×200 cм, ретро, индустриални
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм
В наличност