
Индустриален външен стенен фенер ръждясал кафяв IP44 - Charlois
Индустриални, ориенталски
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Nordlux, който имаме на склад на цена 59.13 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Стил | Други |
| Series | OUTDOOR WALL Nordlux, DALIUS Nordlux |
| Производител | Nordlux |

Индустриални, ориенталски
В наличност
Модерни
В наличност
Скандинавски
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални, ориенталски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ретро, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност
E27, LED
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка