
Външна стенна лампа черна IP44 с датчик за здрач - Charlois
Индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 19.79 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Стенен спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | TILSTON Eglo |
| Производител | Eglo |

Индустриални
В наличност
Индустриални, ориенталски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, рустик
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, в джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност


Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност