





Размери 100×135 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Памучно детско спално бельо 100x135 cm Gabby's Dollhouse "Sugar Dream" – Jerry Fabrics
| Ширина: | 100 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 135 cм |
| Асортимент от детски чаршафи | В детско легло |
|---|---|
| Текстил за детско легло | Памук |
| Характеристики | Двустранен |
| Държава на произход | PK |
| Състав и тип материал | Памук |
| Брой калъфки за възглавници | 1 |
| Тегло | 0.5 kg |
| Съдържа пълнеж | Без пълнеж |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 135 cm |
| Размер на спалното бельо | 100x135 |
| Размер на възглавницата | 40x60 |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Gabby's Dollhouse |
| Закопчаване на спално бельо | С цип |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 110 g/m² |
| Грижа | Подходящ за сушилня/не използвайте химическа белина/пране на 40 градуса |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Jerry Fabrics |

100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
Мики и Мини, за момичета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност
100×135 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност

140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност

140×200 cм, за момичета, за момчета
В наличност

135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
140×200 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически

100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
100×135 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, принцеси, за момичета
В наличност
Замразени, за момичета, в детско легло
В наличност
135×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност


За момичета, за момчета, класически
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
Памук
В наличност


140×200 cм, принцеси, за момичета
В наличност



30×52 cм
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност


300×120 cм, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
