
Бежово кадифено кресло честърфийлд York Blik – Ropez
72×104×86 cм, плат
564,4 € / 1103,87 лв.

Черно кадифено кресло честърфийлд York Blik – Ropez
72×104×86 cм, плат
564,4 € / 1103,87 лв.

Сиво кадифено кресло честърфийлд York Blik – Ropez
72×104×86 cм, плат
564,4 € / 1103,87 лв.

Зелено кадифено кресло честърфийлд York Blik – Ropez
72×104×86 cм, плат
564,4 € / 1103,87 лв.

Синьо кадифено кресло честърфийлд York Blik – Ropez
72×104×86 cм, плат
564,4 € / 1103,87 лв.
Сиво кадифено кресло честърфийлд York Blik – Ropez
Размери 72×104×86 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 564,4 € / 1103,87 лв.
- 24.02.2026 г. - 564,4 € / 1103,87 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Сиво кадифено кресло честърфийлд York Blik – Ropez
Размери
| Ширина: | 104 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 86 cм |
| Височина: | 72 cм |
Спецификации
| Материал за фотьойли | Плат |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Разхлабен |
| Характеристика на тапицерията | Водоустойчив/устойчив на петна/намалена запалимост |
| Държава на произход | PL |
| Тип фотьойл | Честърфийлд/тапициран |
| Ширина на подлакътниците | 22 cm |
| Височина на подлакътниците | 72 cm |
| Височина на облегалката | 28 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 50 cm |
| Дълбочина на седалката | 58 cm |
| Височина на седалката | 45 cm |
| Височина на крачетата | 8 cm |
| Функции | С крачета/с подлакътници |
| Капацитет на тежестта | 125 kg |
| Тегло | 31.5 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Пружини/полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | York |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Кафяв |
| Материал на краката | Масивен бук |
| Материал на конструкцията | Масивно дърво/ПДЧ/шперплат |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 120000 martindale |
| Тапицерия | Riviera 91 |
| Тапицерски материал | Кадифе |
| Производител | Ropez |
Подобни продукти

Бежово кресло Dorel – Støraa
75×73×86 cм, плат

Сиво кресло Bemy – Micadoni
85×87×85 cм, модерни, плат

Кресло diYana Пеперуда в сиво, 78х61х87 см
Висока, ориенталски

Кафяв фотьойл Miuf - Miuform
102×92×92 cм, wingback, с крачета

Кафяв фотьойл Eden - Scandic
Плат
В наличност
Бежово кресло от рипсено кадифе Lofty Lilly – Miuform
82×95×90 cм, плат

Тъмносиво кресло крило Swan – Ropez
98×80×82 cм, wingback, плат

Бежов фотьойл Andrea - Interieurs 86
Модерни, плат
В наличност
Сиво кресло от букле Poppy – Micadoni
82×90×72 cм, модерни, плат

Комфортен фотьойл INCI в Розово
Висока

Фотьойл Норди 80/93/82 см
Висока

Велурено кресло в цвят тухла Debra - Marckeric
Плат
Безплатна доставка
Теракотено шенилово кресло Vince – MOME
78×70×75 cм, плат

Кремав променлив модулен диван от велур Nihad modular - Bobochic Paris
88×96×96 cм, плат
В наличност
Бежово кресло с регулируема височина на седалката Marten – WOOOD
91×79×76 cм, модерни, плат

Сиво-кафяв фотьойл за релаксация от плат букле London – Actona
112×75×83 cм, скандинавски, плат

Кресло от бежово кадифе Vienna - Cosmopolitan Design
95×95×92 cм, плат
В наличност
Фотьойл Chesterfield в сив цвят 94х90х66 см

Тъмносиво кресло от рипсено кадифе Paris – Scandic
88×103×90 cм, плат

Кафяво кресло Rodeo – WOOOD
85×105×86 cм, модерни, дизайнерски фотьойли

Сиво въртящо се кадифено кресло Paris – Actona
89×73×76 cм, въртящ се, плат

Комфортен фотьойл FIESTA в Жълто
Висока

Светлорозов модул за диван от велур, централна част Nihad modular - Bobochic Paris
88×95×100 cм, плат

Фотьойл Chesterfield Queen в светлосиво, 107/92/90 см

Бежово кресло Bosley – Actona
93×72×84 cм, скандинавски, плат
В наличност
Разтегаем фотьойл Karup Design Roots Raw/Mocca
85×90×105 cм, конвертируем, скандинавски

Фотьойл от зелено кадифе Center - Actona
Плат

Тъмносиво кресло Cave – Marckeric
Плат

Тъмносив фотьойл от плат букле Essen - Cosmopolitan Design
86×130×95 cм, модерни, плат
В наличност
Модул Cristina ъглов в цвят сиво, 88х88х82 см

Фотьойл Chesterfield в тъмносиво 94х86х80 см

Фотьойл diYana 3H в тъмносиво, 59х58х84 см
Висока, ориенталски
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност









