Продукти, които може да харесате
Светлосив разтегателен диван с място за съхранение от рипсено кадифе 260 cm Justin – Ropez
Размери 79×260×108 cм
1112,65 €
История на цените
- 1.05.2026 г. - 1112,65 € / 2176,15 лв.
- 24.02.2026 г. - 1112,65 € / 2176,15 лв.
Описание на продукта
Светлосив разтегателен диван с място за съхранение от рипсено кадифе 260 cm Justin – Ropez
Размери
| Ширина: | 260 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 108 cм |
| Височина: | 79 cм |
Спецификации
| С място за съхранение | Да |
|---|---|
| Функция на диваните | Конвертируеми |
| Размер на дивана | Триместен |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Характеристика на тапицерията | Водоустойчив/устойчив на петна/намалена запалимост |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 30 cm |
| Височина на подлакътниците | 50 cm |
| Височина на облегалката | 37 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 200 cm |
| Дълбочина на седалката | 73 cm |
| Височина на седалката | 37 cm |
| Височина на крачетата | 5 cm |
| Капацитет на тежестта | 500 kg |
| Тегло | 97 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Размери на мястото за спане | 155x200 |
| Пълнеж | Пружини/полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Justin |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | Сгъваем/с място за съхранение |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | ПДЧ/шперплат/масивно дърво |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 60000 martindale |
| Тапицерия | Vito 07 |
| Тапицерски материал | Велур |
| Цвят | Светлосив |
| Производител | Ropez |
Най-добрите продукти от Bonami

36,9 €
72,17 лв.
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
12,4 €
24,25 лв.
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа

7,9 €
15,45 лв.
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
86 €
168,2 лв.
Сушилня за дрехи Infinity Flex - Vileda
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
16,9 €
33,05 лв.
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
39,4 €
77,06 лв.
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
62 €
121,26 лв.
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
70 €
136,91 лв.
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
35,9 €
70,21 лв.
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
128 €
250,35 лв.
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
23,4 €25,2 €
45,77 лв.49,29 лв.
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
37,4 €
73,15 лв.
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
31,9 €
62,39 лв.
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
29,4 €
57,5 лв.
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
18,2 €
35,6 лв.
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
12,9 €
25,23 лв.
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
59 €
115,39 лв.
Тъмна тоалетна седалка с лесно затваряне Wenge, 43 x 37 cm - Wenko
Класически
В наличност
42 €
82,14 лв.
Бамбуков кош за пране в естествен цвят 78 л Bamboo – Compactor
60×30×40 cм, бамбук, квадратна
В наличност














