
LED Плафон за баня LED/24W/230V 4000K IP44 черен
Таванно осветление, с IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Таванно осветително тяло за баня с PIR сензор за движение и здрач. Обхват на сензора: 1-5 м. Чувствителност към околна светлина: 5 - 200 лукс. Време на светене след активиране на сензора: 10 с, 30 с, 5 мин, 10 мин, 20 мин и 30 мин. Осветителното тяло може да свети непрекъснато без активиране на сензора. Дистанционното управление е част от опаковката.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 18 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 1800 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Със сензор |
| Еквивалент на класическата крушка | 125 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Форма | Квадратен |
| Стил | Други |
| Място | Баня |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Series | ZENNA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Таванно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Стенно осветление, с IP44

Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Малък
В наличност




Цифрови будилници
В наличност
E27, LED
В наличност