
Плафон APP981-2CP
Метал, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 20.25 и с гаранция от 3 години.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Дизайн | Ретро |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В кухня, В спалня и дневна |
| Абажур | Без абажур |
| Лека форма | Кръгъл |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Цвят | Кафяв |
| Тип | Висящ полилей |
| Стил | Винтаж |
| Ъгъл на лъча | 240 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Кухня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Общ светлинен поток | 935 lm |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Series | RIDDY Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, модерни
В наличност
Индустриални
В наличностБезплатна доставка

Стъкло
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Дърво, с абажур
В наличност
Метал, диаметър
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Стъкло, с абажур
В наличностБезплатна доставка
С димер, ориенталски
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, в кухнята

Дърво, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с димер, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност

В кухнята, ориенталски
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност
G4, затъмняващи се, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност