
Ideal Lux - LED Спот RUDY 4xGU10/7W/230V черен
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Open Design, който имаме на склад на цена 53.31 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Series | FIATTO Open Design, FIATTO Open Design, FIATTO Open Design, FIATTO Open Design, FIATTO Open Design, FIATTO Open Design, FIATTO Open Design, FIATTO Open Design, FIATTO Open Design, FIATTO Open Design, FIATTO Open Design, FIATTO Open Design |
| Производител | Open Design |

LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Рустик, стъкло
В наличност
230V
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини, дърво
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Малък
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

