
Релсова система с 3 прожектора черна 1-фазен - Go
Модерни, индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 82.23 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Материал на лампи и аплици | Дърво |
| Цокъл | E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 4 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дървен декор | Каучуков фикус |
| Series | HYGGE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Индустриални
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Бронз, индустриални
В наличност

230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Рустик, стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, стъкло
В наличностМодерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка

Индустриални
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, бронз
В наличност
Модерни
В наличност
Дърво
В наличност
230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



Цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
Малък
В наличност