
Аплик LOFT SHADE 1xE27/60W+1xG9/8W/230V черен
Ключ за осветление, индустриални, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Lamkur, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Дървен декор | Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб |
| Series | LEANDRA Lamkur, LEONIDAS LAMKUR, LEON Lamkur, LEANDRA Lamkur, LEONIDAS LAMKUR, LEON Lamkur, LEANDRA Lamkur, LEONIDAS LAMKUR, LEON Lamkur, LEANDRA Lamkur, LEONIDAS LAMKUR, LEON Lamkur, LEANDRA Lamkur, LEONIDAS LAMKUR, LEON Lamkur, LEANDRA Lamkur, LEONIDAS LAMKUR, LEON Lamkur, LEANDRA Lamkur, LEONIDAS LAMKUR, LEON Lamkur, LEANDRA Lamkur, LEONIDAS LAMKUR, LEON Lamkur, LEANDRA Lamkur, LEONIDAS LAMKUR, LEON Lamkur, LEANDRA Lamkur, LEONIDAS LAMKUR, LEON Lamkur, LEANDRA Lamkur, LEONIDAS LAMKUR, LEON Lamkur, LEANDRA Lamkur, LEONIDAS LAMKUR, LEON Lamkur |
| Производител | Lamkur |

Ключ за осветление, индустриални, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, рустик, Провинциални
В наличност

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност