







Размери 117×200×200 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Оранжево тапицирано двойно легло с включена подматрачна рамка 200x200 cm Aveline – Micadoni
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Височина: | 117 cм |
| Материал | Тапицирани легла |
|---|---|
| Комплекти | С подматрачна рамка |
| Материал на тапицерията на леглото | Плат |
| Цвят | Оранжев |
| Тип табла за легло | Гладка |
| Държава на произход | PL |
| Брой ламели | 48 бр. |
| Височина на крачетата | 14 cm |
| Брой крака | 6 бр. |
| Централна греда | Да |
| Височина на таблата на леглото | 83 cm |
| Височина на рамката на леглото | 34 cm |
| Капацитет на тежестта | 200 kg |
| Тегло | 82.267 kg |
| Размер | 200x200 |
| Дължина | 214 cm |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели |
| Материал на ламелите | Шперплат |
| Материал на задната част | Тапициран материал |
| Включени ламели | Да |
| Серия | Aveline |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Масивно дърво |
| Тип решетка | Ламел |
| Включен матрак | Не |
| Аксесоари | Без място за съхранение/с табла/с крачета |
| Материал на конструкцията | ПДЧ/МДФ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 60000 martindale |
| Тапицерия | Vega 53/Magic Velvet 2286 |
| Тапицерски материал | Изкуствена кожа/кадифе |
| Material | Тапицерия |
| Производител | Micadoni |

Модерни, тапицирани легла
В наличност
105×180×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност

Модерни, с място за съхранение, с осветление
В наличност
Модерни
В наличност
140×200 cм, модерни
В наличност
Тапицирани легла, с място за съхранение, включваща матрак
В наличност
Модерни, без матрак, включително летва за легло

Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
105×160×200 cм, модерни, от дъб
В наличност
С място за съхранение
В наличност
80×200 cм, модерни
В наличност
105×180×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
115×180×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност

76×140×200 cм, тапицирани легла, с табла за глава
В наличност
160×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
120×160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

140×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
80×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
С място за съхранение, включително летва за легло, плат

125×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Тапицирани легла, с място за съхранение, с табла за глава
В наличност
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
35×160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
101×200×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност