








Размери 93×50×64 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Градински стол от масивно дърво в естествен цвят Noemi – Bizzotto
| Ширина: | 50 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 64 cм |
| Височина: | 93 cм |
| Материал | Дърво |
|---|---|
| Държава на произход | VN |
| Височина на облегалката | 48 cm |
| Височина на седалката | 45 cm |
| Капацитет на тежестта | 110 kg |
| Тегло | 6 kg |
| Други характеристики | Сгъваем |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Местоположение | Екстериор |
| Серия | Noemi |
| Изисква сглобяване | Не |
| Дизайн | Ретро |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Кафяв |
| Материал на краката | Масивна акация |
| Обработка на повърхността | Обработен с масло |
| Цвят на дървото | Карамелено кафяво дърво |
| Декор | Акация |
| Материал на конструкцията | Масив акация |
| Цвят | Естествен |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Bizzotto |

От метал
В наличност
От метал
В наличност
Сгъване
В наличност
С подлакътници
В наличност
От метал
В наличност

80×54×60 cм, от дърво



От пластмаса
В наличност
От метал
В наличност
От метал, стифиране
В наличност
86×55×56 cм, от метал
В наличност

82×57×61 cм, от дърво, от акация
В наличност
От дърво, от акация, с подлакътници
В наличност

От метал
В наличност
От метал
За изпращане след 3 дни

От метал, сгъване
В наличност
77×38×51 cм, от пластмаса
В наличност
От метал
В наличност
83×48×60 cм, от изкуствен ратан
В наличност
От метал, стифиране
В наличност
От метал
В наличност


От дърво, с подлакътници
За изпращане след 6 дни
80×54×54 cм, от дърво, от бор
В наличност


90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Маса
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Метал
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Класически
В наличност


137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Ратан
В наличност