







Размери 90×89×55 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бежов детски скрин с маса за преповиване 89x90x55 cm Swingo – Vipack
| Ширина: | 89 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 55 cм |
| Височина: | 90 cм |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
|---|---|
| Форма | Прави шкафове |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | BR |
| Височина на крачетата | 14 cm |
| Капацитет на тежестта | 10 kg |
| Тегло | 45.7 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Сертификати и стандарти | FSC 100% |
| Серия | Swingo |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Бохо |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | С чекмеджета/с маса за преповиване/с крачета |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Боя |
| Материал на конструкцията | МДФ/масив бор |
| Материал | Масивно дърво/МДФ |
| Material | Масивно дърво/МДФ |
| Производител | Vipack |

Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне, дърво
В наличност
Класическо отваряне, дърво
В наличност

Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне, дърво
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне, дърво
В наличност
Класическо отваряне, дърво
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
98×107×75 cм, класическо отваряне, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Класическо отваряне, дърво
В наличност

Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност


300×120 cм, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност

Самозалепващи се, с вакуум
В наличност