







Размери 94×98×57 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 645,15 € / 1261,8 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бежов детски скрин с маса за преповиване 98,5x94x57 cm Sezane – Vipack
| Ширина: | 98 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 57 cм |
| Височина: | 94 cм |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
|---|---|
| Форма | Прави шкафове |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | BR |
| Височина на крачетата | 15 cm |
| Капацитет на тежестта | 8 kg |
| Тегло | 49.2 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на дръжките | Кожа |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Сертификати и стандарти | FSC 100% |
| Серия | Sezane |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Бохо |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | С маса за преповиване/с чекмеджета/с крачета |
| Цвят на краката | Тъмно дърво |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Боя |
| Материал на конструкцията | МДФ/масив бор |
| Материал | МДФ/масивно дърво |
| Material | МДФ/масивно дърво |
| Производител | Vipack |

89×98×57 cм, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
92×100×52 cм, класическо отваряне, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
92×90×54 cм, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
92×100×53 cм, от бук
В наличностБезплатна доставка
53×40×35 cм, от бор, класическо отваряне

Класическо отваряне, прави шкафове

100×80×40 cм, класическо отваряне, прави шкафове

Класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
88×25×55 cм, класическо отваряне, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
81×90×40 cм, от бор, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
81×100×40 cм, от бор, класическо отваряне
В наличност
92×149×53 cм, класическо отваряне, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
93×99×56 cм, от бук, класическо отваряне
В наличност
53×40×35 cм, от бор, класическо отваряне
В наличност
90×140×40 cм
В наличност
49×46×35 cм, от бор, класическо отваряне
В наличност
62×68×43 cм, от дъб, класическо отваряне
Безплатна доставка
Класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
95×100×55 cм, от дъб, класическо отваряне
Безплатна доставка
95×88×57 cм, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
От бор, класическо отваряне, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
87×183×49 cм

Класическо отваряне, прави шкафове
В наличност
От бук, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
80×90×40 cм, от бор, класическо отваряне

Класическо отваряне, прави шкафове
В наличност
80×110×40 cм, от бор, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
Класическо отваряне, прави шкафове
В наличност
Класическо отваряне
Безплатна доставка
Класическо отваряне

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм
В наличност
Комплекти
В наличност