


Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черно висящо осветително тяло със стъклен абажур Nayla – Fischer & Honsel
| Основен материал на осветлението | Стъкло |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Абажур | С абажур |
| Цвят | Черен |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Материал | Метал |
| Мощност | 120 W |
| Брой крушки | 3 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Тегло | 2.8 kg |
| Диаметър на абажура | 21 cm |
| Дължина | 95 cm |
| Включена крушка | Не |
| Превключвател | За лампа |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Nayla |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Стъкло |
| Material | Метал |
| Производител | Fischer & Honsel |

Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Стъкло, с димер
В наличност
С димер, кръгъл
В наличност
Индустриални, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи

Метал, рустик, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка


Модерни



Модерни, с абажур

Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност

Модерни

Модерни

Индустриални, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, дърво
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни, индустриални

Рустик, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Стъкло, кристал

Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, с димер
В наличностБезплатна доставка

Индустриални, с димер, в кухнята
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност