
LEDЗа баня Таванна лампа SMART-S LED/12W/230V IP44
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолно осветително тяло за баня с PIR сензор за движение и сумрак. Обхват на сензора: 1-5 м. Чувствителност към околна светлина: 5 - 200 lux. Време на светене след активиране на сензора: 10 с, 30 с, 5 мин, 10 мин, 20 мин и 30 мин. Осветителното тяло може да свети непрекъснато без активиране на сензора. Дистанционното управление е включено в комплекта.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | LED технолигия/Със сензор/Дистанционно управление, LED технолигия/Със сензор/Дистанционно управление, LED технолигия/Със сензор/Дистанционно управление, LED технолигия/Със сензор/Дистанционно управление, LED технолигия/Със сензор/Дистанционно управление, LED технолигия/Със сензор/Дистанционно управление, LED технолигия/Със сензор/Дистанционно управление, LED технолигия/Със сензор/Дистанционно управление, LED технолигия/Със сензор/Дистанционно управление, LED технолигия/Със сензор/Дистанционно управление, LED технолигия/Със сензор/Дистанционно управление, LED технолигия/Със сензор/Дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Series | ZENNA Brilagi, ZENNA Brilagi, ZENNA Brilagi, ZENNA Brilagi, ZENNA Brilagi, ZENNA Brilagi, ZENNA Brilagi, ZENNA Brilagi, ZENNA Brilagi, ZENNA Brilagi, ZENNA Brilagi, ZENNA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Осветление на тавана
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Метал
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
