
Philips 50591/30/PN - Спот MYLIVING KOSIPO 1xGU10/5,5W/230V
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Philips, който имаме на склад на цена 27.27 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цвят | Черен |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Входяща мощност | 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Функция | RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W, 5,5 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W |
| Series | MYLIVING PONGEE Philips, MYLIVING PAISLEY Philips P0, MYLIVING PONGEE Philips, MYLIVING PAISLEY Philips P0, MYLIVING PONGEE Philips, MYLIVING PAISLEY Philips P0, MYLIVING PONGEE Philips, MYLIVING PAISLEY Philips P0, MYLIVING PONGEE Philips, MYLIVING PAISLEY Philips P0, MYLIVING PONGEE Philips, MYLIVING PAISLEY Philips P0, MYLIVING PONGEE Philips, MYLIVING PAISLEY Philips P0, MYLIVING PONGEE Philips, MYLIVING PAISLEY Philips P0, MYLIVING PONGEE Philips, MYLIVING PAISLEY Philips P0, MYLIVING PONGEE Philips, MYLIVING PAISLEY Philips P0, MYLIVING PONGEE Philips, MYLIVING PAISLEY Philips P0, MYLIVING PONGEE Philips, MYLIVING PAISLEY Philips P0 |
| Производител | Philips |

230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
230V
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, индустриални, дърво
В наличност

Модерни, бронз
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностМодерни
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност

Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

