
Brilagi - Спот MIA 1xGU10/30W/230V 84x80 мм бял
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Prezent, който имаме на склад на цена 11.98 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | Халогенни |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Материал на лампи и аплици | Метал |
| Цвят | Черен |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | LOTAR Prezent, SPOT Prezent |
| Производител | Prezent |

230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
Хром

Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Хром

Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Топло бяла светлина
В наличност
230V
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличностМодерни
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставкаМодерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Дърво
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Малък
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност