
Globo 54008-2 - Прожектор, луна MARTHA 2xE27/60W/230V
230V, повърхностни светлини, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Крушките поддържат RGB функция. Управлението се осъществява чрез дистанционно управление (включено в комплекта). С дистанционното можете да включвате и изключвате крушките и да променяте цветовете им.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цвят | Черен |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 4,8 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 4 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1600 lm |
| Тип | Спот |
| Функция | RGB/LED технолигия/Дистанционно управление |
| Максимална входяща мощност на източника | 5,5 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на лампата | 19,2 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | MYLIVING PONGEE Philips, MYLIVING PAISLEY Philips P0 |
| Производител | Philips |

230V, повърхностни светлини, спалня и дневна
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност



Топло бяла светлина
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, LED лампи, бронз
В наличностБезплатна доставка

Модерни, повърхностни светлини, накланяне
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставкаМодерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Индустриални
В наличност
Рустик, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка