
Immax 08998L - LED+CCT димируема настолна лампа с щипка CLIP 7,5W/230V черна
С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Výrobce po 1 ks, който имаме на склад на цена 15.89 и с гаранция от 3 години.
| С щипка | Да |
|---|---|
| Тип | Лампа с щипка, Лампа с щипка, Лампа с щипка, Лампа с щипка, Лампа с щипка, Лампа с щипка, Лампа с щипка, Лампа с щипка, Лампа с щипка, Лампа с щипка, Лампа с щипка, Лампа с щипка |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис |
| Функция | Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия, Превключвател върху кабела/LED технолигия |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm |
| Ъгъл на лъча | 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Series | TABLE LAMP Briloner, TABLE LAMP Briloner, TABLE LAMP Briloner, TABLE LAMP Briloner, TABLE LAMP Briloner, TABLE LAMP Briloner, TABLE LAMP Briloner, TABLE LAMP Briloner, TABLE LAMP Briloner, TABLE LAMP Briloner, TABLE LAMP Briloner, TABLE LAMP Briloner |
| Производител | Výrobce po 1 ks |

С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Ключ за осветление, метал
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
С щипка
В наличност
Модерни, метал
За изпращане след 2 дни
LED лампи, ключ за осветление
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност

С щипка, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
С щипка, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност