
Globo 58422S - LED Димируема настолна лампа URSINO LED/8W/230V
LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Регулируема цветова температура в 3 нива: 3000K-4000K-6300K.Лампата може да се димира чрез докосване на тялото ѝ.Друга функция е вграденото USB за лесно зареждане на смартфон и др.Благодарение на LED технологията ще спестите до 80% от разходите за енергия.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Поставяне на лампа | На бюрото |
| С димер | Да |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Място | Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая, Офис/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Температура на светлината | 3000-6300 K, 3000-6300 K, 3000-6300 K, 3000-6300 K, 3000-6300 K, 3000-6300 K, 3000-6300 K, 3000-6300 K, 3000-6300 K, 3000-6300 K, 3000-6300 K, 3000-6300 K |
| Общ светлинен поток | 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | URSINO Globo, OFFICE LAMP Globo, URSINO Globo, OFFICE LAMP Globo, URSINO Globo, OFFICE LAMP Globo, URSINO Globo, OFFICE LAMP Globo, URSINO Globo, OFFICE LAMP Globo, URSINO Globo, OFFICE LAMP Globo, URSINO Globo, OFFICE LAMP Globo, URSINO Globo, OFFICE LAMP Globo, URSINO Globo, OFFICE LAMP Globo, URSINO Globo, OFFICE LAMP Globo, URSINO Globo, OFFICE LAMP Globo, URSINO Globo, OFFICE LAMP Globo |
| Производител | Globo |

LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
С щипка
В наличност
С щипка, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност

Ключ за осветление
В наличност
Стъкло

Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност

Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност

С щипка, ключ за осветление, метал
В наличност
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Рустик, ключ за осветление, дърво
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на бюрото
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Метал
В наличност

Малък
В наличност


Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка