
LED крушка ULTRAEFFICIENT Philips A60 E27/7,3W/230V 2700K
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Крушката отговаря на изискванията на EyeComfort - щади и не натоварва очите ви.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 2,3 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 485 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 500000 ON/OFF |
| Форма | Глобус |
| Ъгъл на лъча | 300 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | ULTRA EFFICIENT Philips |
| Производител | Philips |

E27, LED
В наличност
E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Стенни часовници
В наличност

Малък
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност