
Aigostar - LED RGBW крушка GU10/4,8W/230V 3000K с възможност за димиране + дистанционно управление
GU10, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Крушката поддържа RGB функция. Управлението се извършва чрез дистанционно управление (включено в комплекта). С помощта на дистанционното можете да включвате/изключвате крушката, да регулирате яркостта и да променяте нейните цветове.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | GU10 |
| Тип крушка | LED |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Входяща мощност | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm |
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | BULB GU10 Aigostar, BULB GU10 Aigostar, BULB GU10 Aigostar, BULB GU10 Aigostar, BULB GU10 Aigostar, BULB GU10 Aigostar, BULB GU10 Aigostar, BULB GU10 Aigostar, BULB GU10 Aigostar, BULB GU10 Aigostar, BULB GU10 Aigostar, BULB GU10 Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, топло бяло (2800 - 3300К), флуоресцентни тръби
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
GU10, LED
В наличност
R7s
В наличност
LED
В наличност
LED, флуоресцентни тръби
В наличност
E27, LED
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност

Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Малък
В наличност

