
Aigostar - LED крушка G4/2W/12V 3000K
G4, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 3.26 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | G4 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | G4, G4, G4, G4, G4, G4, G4, G4, G4, G4, G4, G4 |
| Входяща мощност | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Температура на светлината | 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K |
| Общ светлинен поток | 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm, 200 lm |
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W |
| Напрежение | 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Series | BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

G4, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
G4
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E14, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
G4
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E14, LED
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


