
Син чайник Heritage - Haden
Пластмаса, ретро
-5 %77,35 € / 151,28 лв.
81,6 € / 159,6 лв.

Розов чайник 1,7 л Heritage - Haden
Пластмаса, класически, от 1,6 - 2 л.
77,35 € / 151,28 лв.

Бяла електрическа кана 1,7 l Heritage – Haden
Класически, от 1,6 - 2 л.
-12 %77,35 € / 151,28 лв.
87,55 € / 171,23 лв.

Черна електрическа кана 1,7 l Heritage – Haden
Класически, от 1,6 - 2 л.
77,35 € / 151,28 лв.
Доставка от 3,19 € / 6,24 лв.
Можете да върнете продукта в рамките на 365 дни
История на цените
- 22.05.2026 г. - 77,35 € / 151,28 лв.
- 14.02.2026 г. - 78,66 € / 153,85 лв.
- 5.02.2026 г. - 92,54 € / 180,99 лв.
- 26.01.2026 г. - 78,66 € / 153,85 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Черна електрическа кана 1,7 l Heritage – Haden
Спецификации
| Видове кани и тостери | Класически |
|---|---|
| Обем | 1,6 - 2 л. |
| Цвят | Черен |
| Допълнителен материал | Пластмаса |
| Специфичен материал | Неръждаема стомана |
| Материал | Метал |
| Мощност | 3000 W |
| Тегло | 1.27 kg |
| Дължина на кабела | 75 cm |
| Дължина | 18 cm |
| Серия | Heritage |
| Качество | Екстра |
| Напрежение | 240 V |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа |
| Material | Метал |
| Производител | Haden |
Отзиви
5.01 отзива
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Отзиви на потребителите
Удовлетворен потребител
пълно удовлетворение, красив дизайн, качествен материал
Препоръчва се

18,35 €
35,89 лв.
Електрическа кана Voltz V51230E, 2200W, 1.7 литра ,Стъклена, Светеща, Инокс
Неръждаема стомана, стъкло
За изпращане след 2 дниНай-добрите продукти от Bonami

61 €69 €
119,31 лв.134,95 лв.
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
242,25 €285 €
473,8 лв.557,41 лв.
Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
120 €128 €
234,7 лв.250,35 лв.
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
198,05 €
387,35 лв.
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
19,89 €23,4 €
38,9 лв.45,77 лв.
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
286,45 €
560,25 лв.
Градинска къща Archer B - Rojaplast
Метален лист
В наличност
18,5 €20,4 €
36,18 лв.39,9 лв.
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
61 €70 €
119,31 лв.136,91 лв.
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
8,3 €
16,23 лв.
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
504 €554 €
985,74 лв.1083,53 лв.
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
21,3 €23,4 €
41,66 лв.45,77 лв.
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
27,3 €35,4 €
53,39 лв.69,24 лв.
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
84 €
164,29 лв.
Черен метален подвижен стелаж 38x66 cm Tower – YAMAZAKI
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност
22,3 €28,2 €
43,62 лв.55,15 лв.
Пътека Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
31,1 €
60,83 лв.
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
17,76 €20,9 €
34,74 лв.40,88 лв.
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
56,1 €
109,72 лв.




