
Brosline 2295 - Стенно точково осветително тяло CUBE 2xGU10/10W/230V бяло
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерно таванно осветително тяло, идеално за дневна или спалня.С възможност за димиране в три степени (димерът не е включен).
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Входяща мощност | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 7, 7, 7, 7, 7, 7, 7, 7, 7, 7, 7, 7 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Series | CABO Eglo, CABO Eglo, CABO Eglo, CABO Eglo, CABO Eglo, CABO Eglo, CABO Eglo, CABO Eglo, CABO Eglo, CABO Eglo, CABO Eglo, CABO Eglo |
| Производител | Eglo |

230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Стъкло, модерни, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, индустриални
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
