




Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Намерете подходящия спътник за нощните си разходки из дома. Осветлението е неразделна част от всеки апартамент или къща, а ако изберете дизайнерска част, то ще служи и като красива декорация. Осветлението от Opviq light ще ви очарова с оригиналната си визия, с която ще осветите и най-тъмния ъгъл. Крушките не са включени в комплекта и препоръчваме да ги избършете с влажна кърпа за по-дълъг живот. Стойността на IP определя степента на покритие и устойчивостта на всички лампи. Този артикул има степен на защита IP20. Това означава, че то е защитено от проникване на предмети с диаметър над 12 мм (например пръст).
| Цвят | Черен |
|---|---|
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | TR |
| Материал | Метал |
| Мощност | 100 W |
| Брой крушки | 4 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Тегло | 2.6 kg |
| Диаметър на абажура | 20 cm |
| Дължина | 110 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Дизайн | Класически |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Текстил |
| Material | Метал |
| Производител | Opviq lights |
Отзиви на потребителите
С изключение на посочения по-горе проблем, това е декоративна, модерна лампа.
Некачествена изработка, една лампа не работи.
Не отговаря на изображението, не ми харесва.

Модерни, в кухнята


Стъкло, метал, модерни
В наличност
С абажур
В наличностБезплатна доставка


Модерни, в кухнята

Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, с абажур, кръгъл
В наличностБезплатна доставка


Кристал

Стъкло
В наличностБезплатна доставка

Метал, LED лампи
В наличност


Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерни, в кухнята

LED лампи

Модерни, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Ретро, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност



Метал, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
240×260 cм
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
Маса
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Метал
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
130×160 cм
В наличност


40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност



160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност