
45,04 €
88,09 лв.
Nordlux - LED техническо осветително тяло WESTPORT LED/39W/230V 4000K IP65
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Kobi, който имаме на склад на цена 28.51 и с гаранция от 3 години.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Тип | Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж/Индустриална лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж, Гараж |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Цокъл | G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13 |
| Тип крушка | T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8 |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Общ светлинен поток | 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 300 W, 300 W, 300 W, 300 W, 300 W, 300 W, 300 W, 300 W, 300 W, 300 W, 300 W, 300 W |
| Температура на светлината | 5000 K, 5000 K, 5000 K, 5000 K, 5000 K, 5000 K, 5000 K, 5000 K, 5000 K, 5000 K, 5000 K, 5000 K |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Series | HERMETIC Kobi, FLUO Kobi, HERMETIC Kobi, FLUO Kobi, HERMETIC Kobi, FLUO Kobi, HERMETIC Kobi, FLUO Kobi, HERMETIC Kobi, FLUO Kobi, HERMETIC Kobi, FLUO Kobi, HERMETIC Kobi, FLUO Kobi, HERMETIC Kobi, FLUO Kobi, HERMETIC Kobi, FLUO Kobi, HERMETIC Kobi, FLUO Kobi, HERMETIC Kobi, FLUO Kobi, HERMETIC Kobi, FLUO Kobi |
| Производител | Kobi |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност