
Черна метална стенна лампа Opviq lights Aristo - Opviq lights
Метал, ключ за осветление, скандинавски
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 102.48 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 6 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж |
| Цокъл | E14 |
| Series | MALIVA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Метал, ключ за осветление, скандинавски
В наличност

Индустриални, ориенталски
В наличност
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Индустриални, ориенталски
В наличност

Дърво, 230V
В наличност


Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Стъкло
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност


230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, в електрически контакт
В наличност
LED лампи



Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност