
Кремаво затъмняващо перде 140x250 cm Carli Tie – Restilo
140×250 cм
19,47 € / 38,08 лв.

Dimout перде в цвят мента 140x270 cm Carli – Restilo
140×270 cм
17,76 € / 34,74 лв.

Сиво-розово затъмняващо перде 140x250 cm Carli Tie – Restilo
19,47 € / 38,08 лв.

Кремаво затъмняващо перде 140x250 cm Carli – Restilo
140×250 cм, модерни, завеси от една част, полиестер
16,92 € / 33,09 лв.
Кремаво затъмняващо перде 140x250 cm Carli Tie – Restilo
Размери 140×250 cм
История на цените
- 23.05.2026 г. - 19,47 € / 38,08 лв.
- 15.05.2026 г. - 19,47 € / 38,08 лв.
- 14.02.2026 г. - 19,04 € / 37,24 лв.
- 5.02.2026 г. - 22,4 € / 43,81 лв.
- 23.01.2026 г. - 19,04 € / 37,24 лв.
- 20.01.2026 г. - 19,49 € / 38,12 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремаво затъмняващо перде 140x250 cm Carli Tie – Restilo
Размери
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 250 cм |
Спецификации
| Цвят | Бежов |
|---|---|
| Cистема за окачване на | Прътове |
| Максимален диаметър на корниза | 4 cm |
| Брой части в опаковката | 1 бр. |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Тегло | 0.75 kg |
| Дължина | 250 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Carli |
| Модел | Едноцветен |
| Дизайн | Модерен/класически |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 180 g/m² |
| Функции | Dimout (частично затъмняване) |
| Грижа | Не е подходящ за сушилня/не използвайте химическа белина/пране на 30 градуса |
| Система за окачване | Халки |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Производител | Restilo |
Подобни продукти

Зелени-розови пердета в комплект от 2 бр. 168x183 cm Clarence Floral – Catherine Lansfield
Завеси от една част
В наличност
Жълто dimout перде 140x245 cm Pleat – Restilo
В наличност
Антрацитна звукоизолираща завеса 140x260 cm Jupiter – douceur d'intérieur
140×260 cм
В наличност
Перде в цвят каки 140x260 cm Olympe – douceur d'intérieur
140×260 cм

Светлокафяво перде от букле 140x260 cm Winona – douceur d'intérieur
В наличност
Светлосиво затъмняващо перде 140x270 cm Kierra – Restilo
В наличност
Бежови завеси в комплект от 2 броя 168x229 cm - Catherine Lansfield
168×229 cм, завеси от една част
В наличност
Светлозелена затъмняваща завеса 135x240 cm Occult – douceur d'intérieur
135×240 cм, затъмняваща завеса
В наличност
Бежово термо перде 140x260 cm Polarchic – douceur d'intérieur
140×260 cм
В наличност
Бежово перде 140x270 cm Valeta – Restilo
140×270 cм
В наличност
Бежови пердета в комплект от 2 бр. от жакард 168x229 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
168×229 cм, завеси от една част
В наличност
Бежова затъмняваща термо завеса от жакард 140x245 cm Ornament – Sehlbach
140×245 cм, затъмняваща завеса, ориенталски
В наличност
Бяло-сини пердета в комплект от 2 бр. 168x229 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
168×229 cм, завеси от една част
В наличност
Бежова затъмняваща завеса 140x260 cm Crepuscule – douceur d'intérieur
Затъмняваща завеса
В наличност
Бежово перде 140x183 cm Zanzibar Woven Stripe – Pineapple Elephant
140×183 cм, воал, рустик
В наличност
Кремаво/сиво-синьо перде 135x250 cm Celesta – Restilo
В наличност
Бежова затъмняваща завеса 140x250 cm Velto – Filumi
140×250 cм
В наличност
Светлосиво перде 135x250 cm Selvetia – Restilo
135×250 cм, цветя

Завеси в сиво-златисто в комплект от 2 броя 140x260 cm - Mila Home
Завеси от една част

Перде в цвят слонова кост 140x270 cm Velari – Restilo
140×270 cм

Сини пердета в комплект 2 бр. 168x183 cm Inga Leaf – Catherine Lansfield
168×183 cм, завеси от една част
В наличност
Зелено/бежово перде 140x240 cm Maho – douceur d'intérieur
140×240 cм
В наличност
Памучно перде в кафяв и естествен цвят 140x240 cm Kenya Lodge – douceur d'intérieur
140×240 cм, памук
В наличност
Розови пердета в комплект 2 бр. 168x183 cm Canterbury – Catherine Lansfield
168×183 cм, завеси от една част, цветя
В наличност
Пердета в комплект от 2 бр. в цвят лавандула/бежови 168x229 cm Grasmere – Catherine Lansfield
168×229 cм, Провинциални, завеси от една част
В наличност
Кремаво перде 135x250 cm Flosi – Restilo
135×250 cм, цветя
В наличност
Бежова ленена завеса с тунел Night Time, 275 x 140 cm - Linen Tales
140×275 cм, лен, завеси от една част
В наличност
Бежови пердета в комплект от 2 бр. 168x229 cm Brooke Floral – Catherine Lansfield
168×229 cм, завеси от една част, цветя
В наличност
Завеса в естествен цвят 400x240 cm Carlin – douceur d'intérieur

Жълта завеса 140x183 cm Zofia - Pineapple Elephant
В наличност
Бяла ленена олекотена завеса с тунел Daytime, 250 x 130 cm - Linen Tales
В наличност
Кремава затъмняваща завеса 200x250 cm Velto – Filumi
200×250 cм
Най-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Завеса за душ 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cм
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Стоманен държач за тоалетна хартия Cappa - Umbra
В наличност
Вакуумни торбички в комплект от 2 броя Espace L – Compactor
В наличност







