
Бяло детско креватче 60x120 cm от масивен бор с регулируема височина Scott – Vipack
170×60×120 cм, класически легла
-5 %335,75 € / 656,67 лв.
355 € / 694,32 лв.

Детско креватче 60x120 cm от масивен бор с регулируема височина в естествен цвят Scott – Vipack
170×60×120 cм, от бор
-5 %335,75 € / 656,67 лв.
355 € / 694,32 лв.
Бяло детско креватче 60x120 cm от масивен бор с регулируема височина Scott – Vipack
Размери 170×60×120 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 335,75 € / 656,67 лв.
История на цените
- 26.04.2026 г. - 335,75 € / 656,67 лв.
- 19.04.2026 г. - 335,75 € / 656,67 лв.
- 19.03.2026 г. - 355 € / 694,32 лв.
- 14.02.2026 г. - 335,75 € / 656,67 лв.
- 5.02.2026 г. - 395 € / 772,55 лв.
- 23.01.2026 г. - 335,75 € / 656,67 лв.
- 19.01.2026 г. - 343,65 € / 672,12 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бяло детско креватче 60x120 cm от масивен бор с регулируема височина Scott – Vipack
Размери
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 120 cм |
| Височина: | 170 cм |
Спецификации
| Видове | Класически легла |
|---|---|
| Държава на произход | BR |
| Височина на крачетата | 15 cm |
| Регулируема височина | 3 нива |
| Капацитет на тежестта | 20 kg |
| Тегло | 31.2 kg |
| Размер | 60x120 |
| Дължина | 128 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Включени ламели | Да |
| Сертификати и стандарти | FSC 100% |
| Серия | Scott |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Боя |
| Включен матрак | Не |
| Аксесоари | С крачета/без място за съхранение/с регулируема височина |
| Материал на конструкцията | Масив бор |
| Материал | Масивно дърво |
| Цвят | Бял |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Vipack |
Подобни продукти

Бяло детско креватче от масивен бук с регулируема височина 60x120 cm Forrest – Vipack
88×60×120 cм, дърво, класически легла
Безплатна доставка
Бяло детско креватче 60x120 cm Léon – Roba
82×60×120 cм, класически легла
Безплатна доставка
Бяло детско легло 70x140 cm - Roba
Странично легло, класически легла

Сива люлка 90x45 cm Safe asleep - Roba
35×48×91 cм

Бяло сгъваемо легло на колела 60x120 cm Fold up - Roba
77×60×120 cм, дърво, с колела

Lorelli Classic - ЛЕГЛО DREAM NEW 60/120 ЦВЯТ БЯЛО
Пластмаса

Lorelli Classic - ЛЕГЛО DREAM NEW 70/140 ЦВЯТ БЯЛО
Пластмаса

Бяла преграда за легло – Vipack
40×32×105 cм, класически легла
В наличност
Бяло детско легло 60x120 cm - Roba
76×60×120 cм, странично легло, класически легла
Безплатна доставка
Lorelli Classic - ГОЛЯМ ОБИКОЛНИК UNI 60/120 БЯЛ

Детско креватче в бял и естествен цвят 70x140 cm Ole – Roba
82×70×140 cм, класически легла
В наличност
Бяло детско креватче от масивен бор 70x140 cm Eva – Vipack
85×70×140 cм, дърво, класически легла

Бяло детско креватче от масивен бор 60x120 cm BILLY – Vipack
93×60×120 cм, дърво, класически легла

Lorelli Classic - ГОЛЯМ ОБИКОЛНИК UNI 60/120 ЕКРЮ

Бяло детско креватче 90x45 cm - Roba
80×49×95 cм, странично легло, с колела
В наличностБезплатна доставка
Бяло детско креватче на колела с балдахин 60x120 cm Little stars - Roba
157×60×120 cм, с колела, регулируеми

Комплект детски мебели от масивен бук 2 бр. Forrest – Vipack
Класически легла

Sterntaler - Луксозен комплект за детско креватче от 3 части

Комплект детски мебели от масивен бук 2 бр. Dino – Vipack
Класически легла

Baby Dan - Комарник балдахин за легло кошарка
С балдахин

Lorelli Classic - ГОЛЯМ ОБИКОЛНИК UNI 60/120 СИН

Lorelli Classic - ГОЛЯМ ОБИКОЛНИК UNI 60/120 РОЗОВ

Комплект детски мебели 3 бр. Alkmaar – Germania
86×76×145 cм, дърво, с място за съхранение

Бяло детско креватче 70x140 cm от масивна дървесина Alkmaar – Germania
Дърво, странично легло, класически легла

Комплект детски мебели от масивен бук 2 бр. Forrest – Vipack
Класически легла

Детско легло от букова дървесина в бял и естествен цвят 70x140 cm Finn - Roba
88×70×140 cм, дърво, с място за съхранение

Бяла/розова люлка Hier - Kalune Design
Безплатна доставка
Бяло детско креватче от масивен бор 60x120 cm DINO – Vipack
84×60×120 cм, дърво, класически легла
Безплатна доставка
Lorelli Premium - КОШАРА NOEMI 2 НИВА PLUS ROSE VELVET UNICORN

Комплект детски мебели от масивен бук 2 бр. Dino – Vipack
Класически легла
Безплатна доставка
Светлосиво детско легло 70x140 cm - Roba
78×70×140 cм, с място за съхранение

Lorelli Classic - ЛЕГЛО MiniMAX NEW 190/72 ЦВЯТ БЯЛО
Пластмаса
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност



