





Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Силиконовата форма за печене на Orion Farmhouse в симпатичната форма на мишка е идеална за приготвяне на оригинални десерти и корпуси. Тя е изработена от гъвкав силикон, който осигурява бързо и равномерно изпичане и улеснява накланянето на готовото ястие, без да се налага трудоемко накланяне. Материалът е устойчив на температури от -40 °C до +220 °C и не предава миризмата или вкуса на използваната храна. Формата може безопасно да се поставя във фризер и микровълнова фурна и след употреба лесно се почиства в съдомиялна машина.
| Материал за аксесоари за приготвяне на сладкиши | Силиций |
|---|---|
| Цвят | Бежов |
| Максимална температура | 220 °C |
| Държава на произход | CN |
| Материал | Силикон |
| Тегло | 0.126 kg |
| Дължина | 20 cm |
| Подходящо за | Други |
| Серия | Statek |
| Качество | Обикновено |
| Инструкции | Подходящ за микровълнова/подходящ за съдомиялна машина |
| Material | Силикон |
| Производител | Orion |

За лед

Коледа
В наличност
Коледа, ден на Свети Валентин, за бонбони
В наличност

Силиций
В наличност
Силиций, за сладолед
В наличност
Метал
В наличност
Силиций
В наличност
За лед

Великден, метал, за бонбони
В наличност
За лед

Коледа
В наличност
Коледа, Великден, метал
В наличност
Коледа, за лед, силиций
В наличност

За лед

За сладолед

Силиций
В наличност
Силиций
В наличност
Коледа, Великден
В наличност
Ден на Свети Валентин, силиций
В наличност
За лед, пластмаса
В наличност
За сладолед
В наличност

Силиций
В наличност
За лед

Коледа, за лед, силиций
В наличност
За лед

Коледа, за лед, пластмаса
В наличност

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност

240×260 cм
В наличност