



Размери 200×200 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Лененото спално бельо Blush от Native Natural е изтъкано от първокласен европейски лен. Този материал е дишащ и красив, а с възрастта става още по-мек и приятен на допир. Всяко парче е специално изпирано, за да придаде спокойствие и усещане за "изживяно" още от първата нощ. Налично в успокояващи и непреходни нюанси, спалното бельо по естествен начин допринася за създаването на спокойна и комфортна среда за сън. Закопчаването на спалното бельо е проектирано с практични кокосови копчета.
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Материал | Лен |
|---|---|
| Вид спално бельо | Двойно легло, Френски |
| Закрепване на спално бельо | С копчета |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Лен |
| Брой калъфки за възглавници | 2 |
| Тегло | 1.5 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Размер на спалното бельо | 200x200 |
| Размер на възглавницата | 50x75 |
| Закопчаване на спално бельо | С копчета |
| Закопчаване на възглавницата | Пощенски плик |
| Модел | Едноцветен |
| Дизайн | Модерен/класически/скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 165 g/m² |
| Грижа | Пране на 30 градуса |
| Спецификации на материала | 100% лен |
| Цвят | Сиво-розов |
| Производител | Native Natural |

135×200 cм, единично легло
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
140×200 cм, памук
В наличност
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
200×220 cм, двойно легло
В наличност

230×220 cм, двойно легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
140×200 cм, единично легло
В наличност
135×200 cм, памук, единично легло
В наличност
135×200 cм, памук, единично легло
В наличност
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
Памук, лен
В наличност
Памук, лен, на райета
В наличност
220×240 cм, памук, бутони
В наличност
200×200 cм, френски
В наличност
200×220 cм, микрофибър, двойно легло
В наличност
200×220 cм, памук
В наличност
220×240 cм, 100% полиестер, бутони
В наличност
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
135×200 cм, единично легло, креп
В наличност
Лен, двойно легло, бутони
В наличностБезплатна доставка
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
220×240 cм, двойно легло
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
Маса
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Метал
В наличност

Класически
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност

За хранителни продукти, комплект, пластмаса
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Метален лист
В наличност
45×45×45 cм, пластмаса, с манометър за нивото на водата
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност