
Сива памучна детска кърпа 70x140 cm Jurassic World "Rebirth" – Jerry Fabrics
Единична бройка, от памук
В наличностРазмери 70×140 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 10 € / 19,56 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черна памучна детска кърпа 70x140 cm Batman "The Emblem" – Jerry Fabrics
| Ширина: | 70 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 140 cм |
| Комплект | Единична бройка |
|---|---|
| Материал | Памук |
| Цвят | Черен |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Памук |
| Характеристики | 1x кърпи за баня (70x140) |
| Тип | Тери |
| Тегло | 0.35 kg |
| Дължина | 140 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Batman |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 310 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Грижа | Пране на 30 градуса/подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Производител | Jerry Fabrics |

Единична бройка, от памук
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от микрофибър
В наличност
70×140 cм, единична бройка
В наличност
75×150 cм, единична бройка
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от микрофибър
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
70×140 cм, единична бройка
В наличност

70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
70×140 cм, единична бройка, хавлиена материя
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
75×150 cм, единична бройка
В наличност
70×140 cм, единична бройка
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
75×150 cм
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
70×140 cм, единична бройка, хавлиена материя
В наличност
75×150 cм, единична бройка
В наличност
75×150 cм, единична бройка
В наличност
70×140 cм, единична бройка, от памук
В наличност
Единична бройка
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност
Метал
В наличност


15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност