
Brilagi - Плафон LATTE SABIA 3xE27/15W/230V борова дървесина/микс
230V
В наличностПродукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 53.31 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Series | TOGETHER Polux, AISHA Polux, TOGETHER Polux, AISHA Polux, TOGETHER Polux, AISHA Polux, TOGETHER Polux, AISHA Polux, TOGETHER Polux, AISHA Polux, TOGETHER Polux, AISHA Polux, TOGETHER Polux, AISHA Polux, TOGETHER Polux, AISHA Polux, TOGETHER Polux, AISHA Polux, TOGETHER Polux, AISHA Polux, TOGETHER Polux, AISHA Polux, TOGETHER Polux, AISHA Polux |
| Производител | Polux |

230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, топло бяла светлина
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V, топло бяла светлина
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Малък
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
