
Ретро подова лампа черна с бронзово стъкло - Bizle
Стъкло, модерни, ретро
В наличностБезплатна доставкаПродукт директно от производителя Searchlight, който имаме на склад на цена 173.14 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Series | MODISH Searchlight, MODISH Searchlight, MODISH Searchlight, MODISH Searchlight, MODISH Searchlight, MODISH Searchlight, MODISH Searchlight, MODISH Searchlight, MODISH Searchlight, MODISH Searchlight, MODISH Searchlight, MODISH Searchlight |
| Производител | Searchlight |

Стъкло, модерни, ретро
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Метал
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Модерни, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Индустриални, с димер
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Метал
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност
Ретро
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност